Polityka prywatności

Zastrzeżenia prawne

Prawa autorskie:

Jeśli nie stwierdza się inaczej wszystkie znaki na tej stronie są własnością Stowarzyszenie Opiekuńczo - Resocjalizacyjne "Prometeusz" . Wszelkie prawa autorskie i prawa własności intelektualnej do rysunków, grafik, tekstu, oraz innych treści należą do Stowarzyszenie Opiekuńczo - Resocjalizacyjne "Prometeusz" i nie mogą być wykorzystywane w żaden sposób bez zgody właściciela. Można kopiować, zapisywać i przesyłać na wskazany adres mailowy niektóre części tego serwisu internetowego do swojego komputera, do osobistego użytku. Zabronione jest jednak kopiowanie, modyfikowanie, wysyłanie, czy przekształcanie w inny sposób w inną formę programu, kodu lub obrazu będącego własnością  Stowarzyszenie Opiekuńczo - Resocjalizacyjne "Prometeusz" do jakiegokolwiek innego utworu, w tym również do własnej strony internetowej, albo wykorzystywanie informacji w inny sposób związany z ich upublicznianiem lub z celami komercyjnymi.

Ochrona prywatności:

Respektujemy Twoje prawo do prywatności. Dziękując za zaufanie, jakim obdarzasz nas wchodząc na tą stronę, chcielibyśmy Cię zapewnić, że możesz być pewien, że wszystkie Twoje prawa zostaną poszanowane.

Dane osobowe:

Wszystkie dane, jakie nam udostępniasz pozostają tylko i wyłącznie do naszej dyspozycji. W żadnym wypadku nie przekazujemy ich osobom trzecim. Pytając Cię o Twoje prefernecje, opinie i sugestie, robimy to po to, aby jeszcze lepiej dostosować stronę do Twoich potrzeb. Informacje, jakie nam pozostawisz - imię, nazwisko, adres e-mail, pozostaną znane tylko i wyłącznie nam - zgodnie z Ustawą o ochronie danych osobowych Dz.U.97.133.883. Ustawa o ochronie danych osobowych z dnia 29 sierpnia 1997 r. (Dz. U. z dnia 29 października 1997 r. z późn. zm.)

Informacje uzyskiwane automatycznie:

Otrzymujemy i zbieramy także informacje dotyczące statystyk naszej strony internetowej, oraz pozostawione w plikach cookies, takie jak: ilość osób, które nas odwiedziły, jak często nas odwiedziły i z jakich miejsc w sieci. Informacje te nie mogą być i nie będą wykorzystywane w żaden sposób, który naruszałyby Twoje prawa.

Google Analytics

Stowarzyszenie Opiekuńczo - Resocjalizacyjne "Prometeusz" używa Google Analytics. Wszystko na temat ochrony prywatności na stronie Google "Centrum ochrony prywatności".

Pokaż co lubisz!

Facebook:
Twitter:
Google+:
Nasza Klasa:
Zamknij [X]

Wybierz formę przekazu darowizny

PayPal

Przelew Bankowy

Millennium
NRB: 86 1160 2202 0000 0000 3621 1587

Stowarzyszenie Opiekuńczo – Resocjalizacyjne „Prometeusz”
ul. Sucharskiego 1
80 – 601 Gdańsk

Zamknij [X]
bg